4 hodnocení

Vaporizér Happease Classic Tropical Sunrise 85% CBD

Východ slunce na vyžádání. Posaďte se a zahřejte svou mysl i duši. Díky Zkittlez ucítíte na tváři první doteky slunce. Je to náš oblíbený ranní rituál, kdy zavřete oči a po jejich otevření se ocitnete na tropickém ostrově, kde si ceníte i těch nejmenších maličkostí a zažijete dokonalou kombinaci pocitu klidu a spokojenosti. 
WOELD WINNER 2

Skladem
Kód: 353
Značka: HAPPEASE
1 310 Kč
Kategorie: VAPORIZACE

Tropical Sunrise je směsice dominantních indika odrůd Grape Ape a Grapefruit, která je zkřížená ještě s dalším nezveřejněným kmenem. Za vyšlechtěním tohoto kmene s příchutí cukrátek jsou zodpovědné společnosti 3rd Gen Family a Terp Hogz. Vaše mysl bude soustředěná, ostražitá, ale především vyrovnaná.

Terpenový  profil:
V přírodě existuje více než 30 000 identifikovatelných terpenů. Produkují je nejen rostliny, ale i zvířata a bakterie. Terpeny jsou nezbytné pro zachování takzvaného dobrovodného efektu. Ten způsobí, že na sebe jednotlivé látky pozitivně reagují a účinky jsou pak mnohonásobně lepší. Přidáním terpenů do produktu získáme skvělou vyváženou chuť a také krásnou vůni. 

TROPICAL GRAF

 

Výrobce
Výrobcem vaporizéru je firma happease. Ta se stala vítězem v soutěži WORLD CBD BARCELONA 2019 a tudíž nabízí opravdu tu nejvyšší kvalitu na světové úrovni.

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.

 

 Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení