3 hodnocení

Vaporizér Happease Classic Tropical Sunrise 85% CBD

Východ slunce na vyžádání. Posaďte se a zahřejte svou mysl i duši. Díky Zkittlez ucítíte na tváři první doteky slunce. Je to náš oblíbený ranní rituál, kdy zavřete oči a po jejich otevření se ocitnete na tropickém ostrově, kde si ceníte i těch nejmenších maličkostí a zažijete dokonalou kombinaci pocitu klidu a spokojenosti. 
WOELD WINNER 2

Skladem
Kód: 353
Značka: HAPPEASE
1 310 Kč
Kategorie: VAPORIZACE

Tropical Sunrise je směsice dominantních indika odrůd Grape Ape a Grapefruit, která je zkřížená ještě s dalším nezveřejněným kmenem. Za vyšlechtěním tohoto kmene s příchutí cukrátek jsou zodpovědné společnosti 3rd Gen Family a Terp Hogz. Vaše mysl bude soustředěná, ostražitá, ale především vyrovnaná.

Terpenový  profil:
V přírodě existuje více než 30 000 identifikovatelných terpenů. Produkují je nejen rostliny, ale i zvířata a bakterie. Terpeny jsou nezbytné pro zachování takzvaného dobrovodného efektu. Ten způsobí, že na sebe jednotlivé látky pozitivně reagují a účinky jsou pak mnohonásobně lepší. Přidáním terpenů do produktu získáme skvělou vyváženou chuť a také krásnou vůni. 

TROPICAL GRAF

 

Výrobce
Výrobcem vaporizéru je firma happease. Ta se stala vítězem v soutěži WORLD CBD BARCELONA 2019 a tudíž nabízí opravdu tu nejvyšší kvalitu na světové úrovni.

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.