4 hodnocení

Vaporizér Happease Classic Lemon Tree 85% CBD

Představte si tu chuť, vůni a sílu pomáhat, kterou mají snad všechny citrusi a k tomu ještě něco navíc. Cítíte se uzemnění a možná trochu pod tlakem? Náš Lemon Haze tě vezme na horskou dráhu chutí a vůní. Ne příliš sladká, ani moc kyselá, příjemná chuť koláčku s lichotivě kyselým nádechem citronu a příjemně kořeněným ocáskem. Tato chuť povznese vaši mysl a probudí vaše tělo

WOELD WINNER 2

Skladem
Kód: 356
Značka: HAPPEASE
1 310 Kč
Kategorie: VAPORIZACE
kit lemon prod optimized
Tip

Úleva, energie, síla
Směs hybridu Lemon Skunk a Super Silver Haze, který je dominantou sativy, si tě získá především svými citrónovými vlastnostmi - od vůně po chuť.Citrony jsou tím nejlepším, čím můžete podpořit svůj den. Budete se cítit svěže, jako byste se právě vrátili z dovolené, plně připraveni na svůj den.

Terpenový  profil:
V přírodě existuje více než 30 000 identifikovatelných terpenů. Produkují je nejen rostliny, ale i zvířata a bakterie. Terpeny jsou nezbytné pro zachování takzvaného dobrovodného efektu. Ten způsobí, že na sebe jednotlivé látky pozitivně reagují a účinky jsou pak mnohonásobně lepší. Přidáním terpenů do produktu získáme skvělou vyváženou chuť a také krásnou vůni. 

LENON GRAF

Výrobce
Výrobcem vaporizéru je firma happease. Ta se stala vítězem v soutěži WORLD CBD BARCELONA 2019 a tudíž nabízí opravdu tu nejvyšší kvalitu na světové úrovni.

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.