5 hodnocení

Vaporizér Happease Classic Jungle Spirit 85% CBD

Chybí vám energie? Nemáte motivaci ? Chcete se osvěžit a proměnit své nápady ve skutečnost?
Pak je právě Jungle spirit to, co potřebujete. Tato směs hybridní odrůdy Banana Kush s jemnou banánovou vůní vám pomůže zrelaxovat a uklidnit vaše tělo a mysl.


WOELD WINNER 2

 

Skladem
Kód: 344
Značka: HAPPEASE
1 310 Kč
Kategorie: VAPORIZACE

Banana Kush je kombinací Skunk Haze a Ghost OG. Jeho tropická s sladká chuť vás vezme na výlet džunglí. Ideální volba pro někoho, kdo hledá klid v duši a potřebuje zrelaxovat.

Terpenový  profil:
V přírodě existuje více než 30 000 identifikovatelných terpenů. Produkují je nejen rostliny, ale i zvířata a bakterie. Terpeny jsou nezbytné pro zachování takzvaného dobrovodného efektu. Ten způsobí, že na sebe jednotlivé látky pozitivně reagují a účinky jsou pak mnohonásobně lepší. Přidáním terpenů do produktu získáme skvělou vyváženou chuť a také krásnou vůni. 

JUNGLE GRAF

Výrobce
Výrobcem vaporizéru je firma happease. Ta se stala vítězem v soutěži WORLD CBD BARCELONA 2019 a tudíž nabízí opravdu tu nejvyšší kvalitu na světové úrovni.

 

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.